Level

Kapak Fiyatı 19.90 TL
18,90 TL Güncel Dergi

Ayın 1-5 arasında teslim edilir.

Level Hakkında

1997 senesinden bu yana yayın hayatını sürdüren ve 10. yılını 2007 Şubat ayında kutlayan LEVEL dergisi, Türkiyede oyunculuğun ve oyun sektörünün gelişmesinde baş rol oynuyor. Oyunlar hakkında haberlerin, ilk bakışların, özel incelemelerin ve özel dosya konularının yayımlandığı LEVEL da ayrıca kapsamlı bir konsol bölümüne, Kültür  Sanat bölümüne, her ay bir röportaja, editörlerin özel köşe yazılarına ve Nostalji bölümüne yer veriliyor. Ayrıca LEVEL la birlikte her ay özel ve devasa bir demo DVD si, bazı aylarda ise tam sürüm oyun hediye ediliyor.

Türkiye de oyuncular için tek kaynak olma özelliğini taşıyan Donanım bölümü de okurlardan büyük ilgi görüyor ve Teknik Servis bölümünde uzman editörler tarafından okurların soruları cevaplanıyor.

LEVEL, Türkiyenin en çok satan oyun olma özelliğinin yanı sıra aynı zamanda eğlenceli ve özel bir içeriğe sahip. Yasaklı Oyunlar gibi hiçbir yerde yayımlanmayan özel dosya konuları, Oyun Reklamları gibi eğlenceli ve bilgilendirici dosya konuları da yine LEVEL ın içeriğinde yer alıyor.

Dergi içeriğinin tamamı aşağıdaki gibidir: Editörden, Editörün Gizli Hayatı, LEVEL Ligi, Tam Ekran, İlk Bakış, Yakın Plan, DosyaKonuları, PC İnceleme, Konsol Ustası, Konsol İnceleme, Kısa Kısa, Ofiste Bu Ay, Ekstra, Donanım, Teknik Servis, Hile, Rehber, Yapım Hikayesi, Kültür  Sanat, Kültür  Sanat , Röportaj, İşgal, Hayalet, Kara Kutu, Kafa Ayarı, Altıgen, Müebbet Muhabbet