Çocuk

Filtrele
Kategoriler
Tüm Dergiler
Yayıncılar
Sadece
7 dergi bulundu.
Bilge Çocuk Bilge Çocuk 23.00 TL
15,00 TL
Gecikmeli Dergi
22,00 TL
Güncel Dergi
Bilge Minik Bilge Minik 23.00 TL
15,00 TL
Gecikmeli Dergi
22,00 TL
Güncel Dergi
BİLİM ÇOCUK BİLİM ÇOCUK 10.00 TL
9,00 TL
Gecikmeli Dergi
9,50 TL
Güncel Dergi
BİLİM VE ÇOCUK DERGİ PAKETİ BİLİM VE ÇOCUK DERGİ PAKETİ 384.00 TL
300,00 TL
Güncel Dergi
MERAKLI MİNİK MERAKLI MİNİK 10.00 TL
9,00 TL
Güncel Dergi
Minika Çocuk Minika Çocuk 17.90 TL
11,50 TL
Gecikmeli Dergi
16,90 TL
Güncel Dergi
Minika GO Minika GO 17.90 TL
11,50 TL
Gecikmeli Dergi
16,90 TL
Güncel Dergi

Çocuk

Meraklı Minik

2007 yılından beri yayımlanmakta olan Meraklı Minik, her ayın 1’inde çıkan 32 sayfalık bir dergi. Üç ve üzeri yaşlardaki çocuklara yönelik olan derginin içeriği, bir yetişkinin desteği ve yönlendirmeleriyle okunacağı düşünülerek hazırlanıyor. Derginin her sayısında ayrı bir tema ele alınıyor. Derginin sayfalarında çocukların keşif, araştırma ve merak duygularını harekete geçirecek, öğrenme gereksinimlerini karşılayacak fotoğraflı ve çizimli yazılara, etkinlik önerilerine ve oyunlara yer veriliyor. Her sayıda derginin içinden oyun kartları, masaüstü oyunu, maket, maske, poster ve çıkartmalar gibi ekler çıkıyor. Meraklı Minik dergisini gazete bayilerinde, bazı kitapçılarda ve süpermarketlerde bulunabiliyor.

Bilim Çocuk

Her ayın 15’inde yayımlanana Bilim Çocuk dergisinin okuyucuları, 7 yaş ve üzeri çocuklar. Derginin amacı bilimi küçük yaşlardan başlayarak çocuklara sevdirmek ve çocukların bilim dünyasına katkıda bulunabileceklerini fark ettirmek. Çocuklarda araştırma yapma, soru sorma, merak etme ve okuma isteği uyandırmayı hedefleyen Bilim Çocuk dergisi, aynı zamanda çocuklara bilimin yaşamın bir parçası olduğunu göstermek istiyor.

Bilim Çocuk dergisi bilim alanında yaratıcılığı artırarak çocukları buluş yapmaya özendirmeyi hedefliyor.

National Geographic Kids

Dünyanın en çok satan çocuk dergisi olan ve ülkemizde de yayımlanan National Geographic Kids, 7-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik renkli ve eğitici içeriğiyle minik dergi okurlarının ve eğitmenlerin sevdiği yayınlardan birisi. Çocukları eğlendirirken bilgilendirmeyi de hedefleyen NG Kids’in içeriği, dünyanın bir numaralı doğa ve coğrafya dergisi National Geographic’in ödüllü fotoğrafçı ve yazarlarının imzalarını taşıyor.

Sayfalarında Türkiye’den ve dünyadan yaban hayatı, hayvanlar alemi, coğrafya, tarih, bilim, teknoloji ve sinema gibi konulara geniş yer veren NG Kids, renkli oyun sayfalarıyla okurlarına beyin jimnastiği yapma fırsatını da sunuyor. NG Kids, yayımlandığı 15 ülkede her ay milyonlarca okura ulaşarak alanındaki liderliğini korumaya devam ediyor.